מודל העבודה ההיברידי

עבודה מרחוק

תקופת הקורונה הביאה ארגונים רבים לעבור למודל עבודה מלא או חלקי מרחוק ,המעבר היה ללא תכנון מקדים וכמענה להנחיות בנושא המחלה. חשוב להדגיש כי מודל העבודה מרחוק קיים עוד לפני עידן הקורונה וישנם ארגונים שעובדים באופן טבעי בשני המודלים. הבשורה השנייה היא שמודל העבודה מרחוק לא יעלם גם אם עידן הקורונה יחלוף.


לשם כך ארגונים, מנהלים ועובדים נדרשים לבצע התאמות לעבודה במודל ההיברידי .

מי אני?

שמי אורית אללי, בוגרת תואר ראשון בניהול ומדעי ההתנהגות ותואר שני במנהל ציבורי , אני הבעלים של חברת VALUE חברה ששמה לעצמה יעד להוסיף ערך לכל דבר בו היא יודעת להוסיף ערך מוסף.
פרשתי מצה"ל לאחר 27 שנות שירות בדרגת אלוף משנה. לאורך שרותי בצעתי תפקידים רבים הדורשים כישורים ויכולות שונים ומגוונים, בצעתי תפקידים פורצי דרך ובכולם התנסיתי בניהול, משאבי אנוש, חינוך, הכשרה, הדרכה, חניכה, הסמכה ועוד .בכל אלה נדרשתי לבנות צוותים ולנהל את עבודת הצוותים, כמו גם להיות חלק מצוותי עבודה שונים ומגוונים ואני בעלת ניסיון רב בתחום עבודת הצוות.

ארגון המעוניין לעבוד במודל עבודה מרחוק חלקי או מלא או אפילו מעוניין להיערך ולהפעיל מודל זה רק בעת הצורך נדרש להכשרה מתאימה לכך .

אנחנו כאן כדי להכשיר עובדים ומנהלים לעבודה מרחוק בתוכנית ייחודית לכל דרג וכן מותאמת לתכלית של הארגון או החברה.
ההכשרה, הליווי או הייעוץ יתנו תוכנית פרקטית לאנשים ולארגון להתמודדות בתחומים השונים המושפעים ממודל העבודה מרחוק ובראשם הלכידות.
יש לנו יכולת לייצר עבורכם הכשרה לשיטת העבודה מרחוק, אך גם תוכניות ייחודיות לשמירה על לכידות, כמו כן נוכל לבנות יחד איתכם את המודל הנכון והמותאם עבורכם לעבודה מרחוק.

מנהלים המעוניינים בליווי וייעוץ בנושא, אנחנו כאן לבנות יחד איתכם את המודל הנכון שייתן מענה שלם לפערי המודל ויחזק את יתרונותיו.

חברות וארגונים המעוניינים להכשיר בסדנה קצרה או ארוכה את המנהלים או את העובדים מוזמנים לפנות אלינו
יש ברשותנו סדנה ייחודית למנהלים ויחד איתכם נעשה לה התאמות לארגון
כמובן שיש ברשותנו סדנה ייחודית לעובדים ואותה נתאים יחד לתכלית הארגון

בואו נדבר!

גם עמוד זה נבנה ע"י QwikPage לנוכחות דיגיטלית
דילוג לתוכן