האנשים לב הארגון

ההון האנושי הוא היתרון הארגוני

בזירה העסקית והציבורית המשופעת תחרות, היתרון היחסי לכל ארגון הוא בהחלט האנשים !
אנחנו כאן כדי למקסם ולהעצים יתרון זה ברעיונות מגוונים ולהוסיף לכם VALUE שיעצים את היתרון הזה למול המתחרים

מי אני?

שמי אורית אללי ואני הבעלים של חברת VAKUE , פרשתי מצה"ל בדרגת אלוף משנה אחרי 27 שנות שירות מאתגרים בהם פרצתי דרך במספר תפקידים משמעותיים.
אני בעלת ניסיון בתחומים שונים : ניהול, משאבי אנוש, הדרכה, הכשרה, הסמכה, פתוח, ייעוץ, חניכה, חינוך. פתחתי תוכניות רבות לפיתוח , קידום והעצמת עובדים בארגונים בעלי מאפיינים שונים .
התוכניות מבוססות על אבחון, חקר, אינטגרציה, גיבוש מסקנות ותבונות ומתן פתרונות . הפתרונות נבנים לאחר חשיבה מעמיקה על מענה רלוונטי, יצירתי, חדשני ופרקטי תוך התאמתו המלאה לארגון/חברה ולמטרותיה. תוכניות אלה כבר הביאו לתוצאות אפקטיביות!

המומחיות שלנו היא לזהות את הפער בין הרצוי למצוי בחברה ולמדוד את מידת המחוברות של העובדים לחזון ולמטרות וכן את תהליכי העבודה ודרכי התקשורת .

אנחנו בעלי ניסיון בעולם משאבי אנוש ויכולים לייעץ וללוות מנהלים בכלל ומנהלי משאבי אנוש בתהליכים מרכזיים בשגרה וכן ,תהליכי שינוי ותהליכי שיפור ובהחלט נביא עמנו ערך מוסף.
אם גם אתם מעוניינים להעצים את העובדים ולשמר את ההון האנושי אנחנו כאן לתת לכם מענה ייחודי ומותאם לצורכי הארגון והעובדים !

ADD VALUE FOR PEOPLE VALUE

אנחנו כאן כדי לייצר את הדבר הבא עבורכם ובידנו אפשרות ליצור מענה לטווח המיידי, בינוני וארוך וכמובן השילוב ביניהם להלן מגוון הפתוחים שאנו יכולים לבצע לכל ארגון או חברה
תוכנית לרווחת העובדים
תוכנית לשימור ההון האנושי
תוכנית לפיתוח מנהלים
תוכנית לפיתוח וקידום עובדים
תוכנית להעצמת עובדים
תוכנית ליעוץ וליווי מנהלים

רווחת העובדים

התקשרו אלינו ונפתיע בתוכנית ייחודית לרווחת העובדים המותאמת לצרכי הארגון שלכם ולאנשים שלכם בארגון

גם עמוד זה נבנה ע"י QwikPage לנוכחות דיגיטלית
דילוג לתוכן